Vánoce jsou nejkrásnější svátky roku ♥

10. 12. 2015

10. prosince 2015 v 22:40 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Tak já doufám,že jste si otevřeli okénko číslo 10 a do Vánoc nám zbývá 14 dní!! :))) 2 týdny!! :3 Mám z toho smíšené pocity :D Nevím zda to nazvat už nebo až.Kvůli svojí povaze bych to nazvala spíš až,ale ono to uteče rychle.Teď hlavně přežít do 4. neděle adventní.Potom už mi to bude tak nějak jedno.
Dneska jsme dostávali známky z matiky.A já mám jedničku s vykřičníkem! Což znamená plnej počet bodů :3 Normálně v pohodě nahlas jsem řekla "tyvole" a učitelce to ani nijak nevadilo.Myslím,že mě pochopila :D
Jinak dneska mě totálně orosilo když jsem slyšela z rozhlasu že se dneska máme dostavit do parlamentu.Měla jsem totiž průser.Ale vyvázla jsem z toho úplně v pohodě,učitelka to vzala s rezervou.Zítra se první 3 (možná 4) hodiny nebudu učit,protože my,co chodíme do parlamentu,budeme v tělocvičně organizovat jakési sportovní akce.Aspoň že tak.

Tak nad tím tak přemýšlím a on ten průser vlastně ještě je.Ale ne kvůli parlamentu,ale kvůli dárkům.Ještě žádný nemám.Ale asi obstarám.Poslední den školy jedeme do nějaký továrny a tam si prý nějaký drobnosti odvezeme zadarmo,takže prarodiče vyřešený,a v lidušce jsme dělaly takový misky,myslím,že ta moje by mohla vypadat pěkně,tak ta pro rodiče.Ale ještě něco pro spolužáky....no přece jenom mám ještě 12 dní čas.
Pořád jsem totálně nachcípaná,tudíž zejtra sice na trénink půjdu,ale možná si ho kvůli nemoci zkrátím.1 hodina je i docela v pohodě.
Takže ještě tak 5 pětiminutovek z matiky,možná písemka z češtiny,v pondělí možná poslední liduška,4 tréninky (ten úplně poslední budeme my,že starší kategorie posuzovat nějakou soutěž pro menší takže OK) a máme tu prázky! Docela super,ne? :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama