Vánoce jsou nejkrásnější svátky roku ♥

4. 12. 2015

4. prosince 2015 v 19:04 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Čáu! Doufám,že jste si otevřeli v adventním kalendáři okénko číslo 4 a zbývá nám úžasných 20 dní do Vánoc a 18 dní do prázdnin! (aspoň mě :DD) A zítra máme Mikuláše :3 Dostanu konečně tu úplně lidovou čokoládu :D
Dneska jsem přišla ze školy a bylo mi blbě,tak jsem nešla na trénink.Ale ve škole to dneska bylo úplně best,sice jsme psali z ájiny a dostávali známky z matiky,ale oboje dopadlo docela dobře.O pracovkách jsme mohli být na kompech a hrát cokoliv,hráli jsme agar.io,o zemáku náš učitel dostal výtlem asi na 10 minut a o přírodopisu zástupce hlásil že se ztratila učitelka potom,co šla hledat ztracenou holku.O přírodopisu jsem taky měla za úkol přinést moji bohatou a rozsáhlou sbírku peří z exotických ptáků (60 druhů,cca 200 kousků) a učitelka si jich pár půjčila aby je ukázala i béčku - modlím se aby mi je nezničili,vím,že v béčku je pár kluků totálně vymaštěnejch.
Taky dneska chodili ve škole čerti,dostala jsem 2 bonbonky a jeden mi dal spolužák a začernili mi ksicht -,- :D Bylo to dneska docela fajn prostě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama