Vánoce jsou nejkrásnější svátky roku ♥

21. 11. 2016

21. listopadu 2016 v 19:45 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Ahoj, ode dneška nám zbývá už jen... Nebo ještě? To je na vás. No, 33 dní do Vánoc :) Dnešní den byl docela v pohodě. Ráno po osmé jsem šla k doktorovi aby mi vyšetřil absces. Dal mi na to jakejsi tekutej pudr a říkal, že nemám cvičit.. Tak zítra necvičím :P A že pokud se to nebude lepšit že mi dá antibiotika což nechci. Zmeškala jsem teda fyziku a angličtinu, ale stejně jsem musela do školy. Tam ale chyběla naše matikářka takže den se stal hned lepším :D Docela se to dalo ve škole.. V jídelně jsme měli na oběd jak jinak šlichtu.
Potom jsem šla do lidušky bohužel. Tam ale ty 3 hodiny taky docela uběhly naštěstí. Před 45 minutama jsem přišla z lidušky domů a musela jsem ještě udělat úkoly z matiky. Ty už ale mám hotový takže teď už mám klid :3 Venku jak jsem šla z lidušky tak byla celkem zima, už je to hold znát.

Jinak, do vánočního transu se dostávám každým rokem dřív mi přijde :D Protože jsem si všimla, že už od 1. listopadu dávají vánoční reklamy, no a když máte ty Vánoce fakt rádi, tak to nejde :D Ale tak co.

Ještě musím přežít velmi dlouhou školu zítra, potom už bude tenhle týden naprosto super. Snad se to dá. Mějte se a zítra.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama