Vánoce jsou nejkrásnější svátky roku ♥

25. 11. 2016

25. listopadu 2016 v 18:40 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Tak a ode dneška, lidi, zbývá už jen 29 dní do Vánoc! :) Hmm.. 29.. Moje nejoblíbenější číslo :D
Dnes je konečně pátek tudíž je před námi víkend :3 Včera večer jsem se strašně trápila kvůli tý olympiádě z češtiny. Dneska jsme to měli odevzdávat, 3 cvičení mi chybí ale tak učitelka to vzala v pohodě. Naštěstí. Jinak jsme dneska neměli angličtinu, protože učitelka nebyla ve škole tak jsme měli mluvnici.. Bohužel, dnes jsme psali z matiky a občanky a oboje jsem totálně zkazila.. :/ Tak snad to nějak dopadne..

Jinak po škole jsem šla s kámoškou a na ulici jsme našli rozflákanej Samsung. Úplně odpadlý home button, rozmašírovaný displej, baterka o kus dál a zadní kryt taky o metr dál. Potom jsme dokonce s bratrem chtěli ho jít vzít, ale nakonec jsme to tam nechali. Co když byl kradenej, nebo tak něco?

A v neděli už máme první neděli adventní!! :) Konečně! Uvažuju, že se v neděli půjdu podívat na rozsvícení vánočního stromu když už začíná ten advent :D A asi tak za 10 dní máme Mikuláše :) Strašně rychle to utíká.. A dneska nám taky bylo oznámeno že v pondělí budeme vánočně zdobit třídu.. Už mě to zase naladí :D
Tak se mějte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama