Vánoce jsou nejkrásnější svátky roku ♥

Prosinec 2016

Vážení, milí, konec!

25. prosince 2016 v 11:23 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Tak lidi, dnes je 25. a opět je po Štědrém dnu! :( Promiňte, že jsem se včera neozvala ale nějak na to nebyl čas.

Bylo to moc super. Dostala jsen nějaký oblečení, šampus :D, batoh, gumičky, boty.. A hlavní dárky: Merch mojí nejoblíbenější skupiny (je moc top), sluchátka, ty jsou taky super a poukaz ke kadeřníkovi, kam jdu až 6. ledna.. Ale těším se, bude to změna ^^ Dnes mě ještě čekají nějaký drobnosti, ale jako, den to bude hodně stresující.
Ale včera, až na pozdě večer kdy mě bolelo břicho, to bylo fakt super, dobrá nálada, dobrý jídlo, dobrý všechno! :)

Takže bych vám chtěla popřát, užijte si prázdniny, Silvestra, a hodně štěstí do roku 2017!

Zase za rok :)

23. 12. 2016

23. prosince 2016 v 23:43 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Víte co? Nemůžu tomu uvěřit.. Že už ZÍTRA je Štědrý den.. 1 den do Vánoc <3 Takže, to znamená, že si musíte otevřít předposlední, 23. okýnko v našem imaginárním adventním kalendáři! :)

Dnes byl vlastně první den zimních prázdnin a já nic nedělala :D Jak jste si první den prázdnin užili? ;) Já se teda naprosto luxusně vyspala, a hrála jsem jen Geometry Dash, kde jsem vydala svůj vánoční level Snowy Evening, dívala se na televizi a asi 3 hodiny malovala pro dědu, kterej má rád kočky, obrázek (nečekaně) kočky :D Byla to práce, ale nakonec se to docela i povedlo ;) :D

Jinak, bohužel, zítra je poslední den v roce kdy se tu ozývám :( Bude mi to těšení chybět no.. To popřít nemůžu. Tak ale, on ten další rok zase uteče..
Tak se mějte a teda zítra naposledy.

22. 12. 2016

22. prosince 2016 v 23:47 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
No, ode dneška nám zbývají do Vánoc pouho pouhé 2 dny!! Už za dva dny to vypukne! ;) A otevřete si 22. okénko v adventním kalendáři ;) :) Mimo jiné, ode dneška se prodlužují dny! :)

Samozřejmě, nesmím opomenout, že dnes odpoledne nam začaly vánoční prázdniny, takže máme na necelé 2 týdny pokoj od školy, kroužků, povinností a můžeme naplno začít hltat vánoční atmosféru :)
Dnes jsme po.osmý hodině odjeli se třídou do Šestajovic do čokoládovny na čundr. Přijeli jsem tam asi po devátý hodině ráno.. V autobuse byla teda strašná zima a venku taky, takže jsem celej den mrzla -_- Ale tak, přežila jsem? Přežila. To je hlavní :D
No jak jsme teda přijeli po tý devátý ráno (jeli jsme ještě s béčkem) tak my, áčko jsme dostali takový srdíčka s kytičkama z bílý čokolády a ty jsme nabarvili čokoládou s barvivem (měli jsme zelenou, žlutou, takovou růžovočervenou a takovou světle modrošedou). No a potom jsme se vyměnili s béčkem a šli jsme na druhou část vejletu.. To jsme dostali rozpuštěnou čokoládu v kelímku a měli jsme ji odlejt na takový platíčko a udělat z toho mini čokoládu a ještě ji ozdobit.. Já si tam dala kokos, sušenej banán a kakaový boby, ale byly tam třeba i mandle, vlašský ořechy nebo takový čokoládový křupky. Potom nam zbytek toho kelímku dali a mohli jsme to dojíst, bylo to moc dobrý :D Když jsme odcházeli, tak jsme tam ještě kradli ty ingredience, já tam kradla ty banány :DDD
Taky tam měli papoušky a zvířata, ale to není nic nového, protože přesně tady jsme byli i minulej rok, akorát ve svíčkárně.
Potom jsme šli ještě do obchodu se svíčkama, solemi do koupele a s takovýma věcma, kde jsem za 50 korun koupila babičce k Vánocům takovou svíčku, růžovou třpytivou sovu. Hrozně se mi tam líbila taková dýně jako svíčka, ale nekoupila jsem si ji.. Tak příště :D
Jinak, to srdíčko i tu čokoládu jsme dostali domů a ještě jsme dostali jednu takovou dávku na horkou čokoládu zadarmo.. Potom jsem si ještě 2 koupila, jednu za 25 korun.

Byli jsme tam jen chvíli.. Už v 11 jsme byli před školou, kde jsme šli na oběd (zapečený těstoviny - šlichta) a dostali tam každej Kinder Maxi King :3 A potom jsem šla domů a už v půl dvanáctý jsem byla doma! ^^
Doma jsem snědla obě čokolády a použila jednu dávku horký čokolády. Bylo to dobrý, ale takový nevýrazný, tak to zítra zkusím znova a dám tam obě zbylý najednou.

Užívejte první dny prázdnin :)

21. 12. 2016

21. prosince 2016 v 22:53 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Tak si nezapomeňte otevřít už dvacáté první (taktéž moje oblíbené číslo :D :3) okénko v našem adventním kalendáři a tudíž nám zbývají krásné 3 dny do Štědrého dne :)))))) Neuvěřitelný. A dnes je taky zimní slunovrat, tudíž je dnes nejkratší den a nejdelší noc, a začíná nám zima ^^

Dnes ve škole naprostá paráda.. Být to takhle každej den, chodím tam ráda. Nejen, že jsme se dívali na filmy a mohli jsme dělat co chceme, takže jsem mohla hrát Geometry Dash, hráli jsme papírový tanky, hádej kdo, byli jsme na počítačích (volná hodina), tak nám učitelka rozdala adventní kalendář a každej si mohl vzít jedno okénko :D A taky, byl školní florbal, takže nás bylo ve třídě málo a to bylo ještě lepší! :3
A de facto, dnes jsme byli naposledy ve škole.. Zítra už jen vejlet do čokoládovny, navíc přijedeme brzo. Takže pro tenhle rok odbyto <3
Co ale je blbý, že jsem jediná z rodiny, co bude vstávat brzo -_- :D Ale tak, teď už se to musí brát s humorem! :D Zítra odpoledne totiž začínají vánoční prázdniny! ^^ <3

20. 12. 2016

20. prosince 2016 v 23:02 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Tak si otevřete už dvacáté okénko v kalendáři a do Vánoc nám zbývají.. Pouhé 4 dny <3

Dnes ve škole pohoda. Krom toho, že jsme měli třídní Vánoce a rozdávali jsme si dárky, tak naše třídní nemůže mluvit, tudíž, jsme se o češtině dívali na film.. O němčině taky a o dějepisu taky, to ksme navíc měli supl.. O matice jsme byli na počítačích a dostala jsem 1 :3 Jinak o tělocviku vybíjená, o pracovkách jsem prakticky nic nedělala.. Jedinej přírodopis, tam jsme psali, ale to mám dobře ^^ A o polední pauze jsme byli na hlídání ve třídě s asi 4 spolužačkama a byl tam náš fyzikář a hrál tam obří sólo na klavír bez not.. Umí precizně hrát :D Prostě super úterek i přesto, že jsme měli odpoledku :D
Jinak zítra je de facto poslední den ve škole, ve čtvrtek už jen čundr.. Bude to paráda ;) Zítra už to bude taky volný, navíc se koná školní florbal na kterej já nejdu takže nás navíc bude ve třídě málo :) O důvod víc mít volný hodiny.
Co se týče dárků ve třídě, BFF jsem dala kalich na svíčku s jejím jménem a 3 spolužačkám ozdoby na stromek, takový anděly.. Já jsem dostala pastelky, 2 bloky, zlatý prase (pokladničku) :D Balzám na rty, propisku :D A od učitelky čokoládu.. Snad je to všechno.
Tak zase zítra :)

19. 12. 2016

19. prosince 2016 v 23:03 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
No, otevřete si 19. okénko v adventním kalendáři a do Vánoc nám zbývá už jen krásných rovných 5 dní! :) Neuvěřitelně to uteklo.

Bohužel, mi včera večer crashnul mobil :( Snad bude v pohodě.. Ale tak k dnešku. Dnes ve škole docela dobrý. Mám 1 z diktátu a 1 bez chyby z velkého testu z matiky :3 A o fyzice, jelikož to byla poslední, tak jsme měli volnou hodinu ^^ A o němčině jsme byli taky na počítačích (měli jsme supl) a dělali jsme pracovní list. Ten jsem bohužel nestihla ale snad nevadí..
Bohužel mě dneska zase bolela hlava..Ale vzala jsem si prášek a bylo to dobrý. Jinak v lidušce (poslední :33) jsme dělali bludiště a bylo to fajn, rychle to uteklo. Taky jsem z Polska kde jsem vyhrála soutěž dostala profesionální sadu pastelek a tmavých úhlů na barvení.. Pěkně se mi díky tomu rozšířila sbírka ^^ A dostali jsme každej svoji sochu, takže mám dárek pro babičku a taky jsem balila dárky pro spolužačky, protože si je zítra rozdáváme. Toť vše k dnešku, mějte se ;) :)

18. 12. 2016

18. prosince 2016 v 20:04 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Ode dneška nám zbývá jen 6 dní do Vánoc :) A otevřete si 18. okénko v našem imaginárním adventním kalendáři :3 Dnes si taky zapalte čtvrtou svíčku na adventním věnci, protože za námi je železná, bronzová i stříbrná adventní neděle a dnes je již čtvrtá, zlatá adventní neděle! :))) Tudíž nám vlastně končí advent..

Dnes jsem nic nedělala, zůstala jsem doma hrála jsem Geometry Dash. Překonala jsem už 2000 hvězd a mám skoro 40 démonů :3 Taky mi táta koupil dárky pro spolužačky, 3 pletené andělíčky na stromeček a 1 kalich na svíčku se jménem moji BFF. Tak to zítra budu balit, protože už si dárky rozdáváme v úterý.

Zítra bohužel škola. Zase. A zítra dokonce liduška. Sice poslední, ale přece. Doufám že mi dá učitelka v lidušce tu sochu abych měla co babičce k Vánocům. A doufám že zítra nebudeme psát.. Už by to mohlo být volnější, ale bohužel, nebude.. :/
Jinak dneska sněžilo ^^ Ale nenasněžilo, protože je nad nulou.. Škoda no, bílých Vánoc se asi nedočkáme, ale mohlo by být :( Mějte se.

17. 12. 2016

17. prosince 2016 v 22:13 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Přátelé, otevřete si okénko číslo 17 v adventním kalendáři! ;) Dnešek je opět výjimečný den! Nejen, že je zítra čtvrtá adventní neděle, a že za krásných 5 dní jsou prázdniny, ale hlavně, že Vánoce, Štědrý den, je tu za 7 dní, což je rovný 1 týden!!! :)))) <3

Jinak dneska je sobota a já opět nic nedělala, krom toho že jsem byla u babičky a hrála Geometry Dash.. Dneska jsem se absolutně brutálně vánočně naladila a jsem za to moc ráda :3 ^^ Zítra, jsem doma tak asi půjdu kupovat dárky pro spolužačky jelikož si je rozdáváme už v úterý.. No nic. Mějte se.

16. 12. 2016

16. prosince 2016 v 21:59 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Tak ode dneška mám zbývá už jen 8 dní do Vánoc :) A nezapomeňte si otevřít už 16. okénko v adventním kalendáři! ;)

No tak konečně, opět tu máme pátek tudíž je před námi víkend :3 A čím je speciální, že je to už čtvrtý adventní víkend a blíží se poslední, čtvrtá adventní neděle ^^ A před námi je taky týden.. Vánoční týden <3 Od zítřka za týden tu máme Štědrý den, a od zítřka tu máme za 5 dni prázdniny!

No jinak dnešek byl fakt pekelnej. Dnes jsme psali 5 testů, což je na pátek, navíc na de facto poslední školní pátek v tomto roce víc než dost.. A příští týden ještě budeme psát :( Upálit za tohle všechny učitele fakt. Psali jsme ze zeměpisu, angličtiny, dějepisu, diktát a velkej test z matiky. Z dějepisu mám za 1 a to ostatní snad taky dopadne dobře.. Ale už jsem fakt utahaná a těším se až se vyspím konečně!

15. 12. 2016

15. prosince 2016 v 21:35 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
No, tak si otevřete 15. okénko a do Štědrého dne nám zbývá 9 dní! :) 9 je taky moje oblíbené číslo :D A do prázdnin zbývá přesně, už jen 1 týden! :)

Tak, dnešek byl v pohodě docela, jako taky by mohlo být líp, ale co už. Už jsem fakt utahaná, ještě že je zítra pátek. Dnes jsme měli dobrej tělocvik, skákali jsme přes laťku :3 A nic jsme nepsali naštěstí.. Ale zítra budeme psát asi 4 písemky (dějepis, matika, ájina, zeměpis), matiku a ájinu určitě, dějepis a zeměpis možná. Tak to zas bude den :/ Ale tak ten víkend za to stojí.. Bude to hlavně 4. adventní víkend ^^

V Geometry Dash jsem docela postoupila zase, už mám skoro 2 tisíce hvězd :3
Mějte se.