Vánoce jsou nejkrásnější svátky roku ♥

14. 12. 2016

14. prosince 2016 v 21:49 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Víte co? Dnes je výjimečný den! Je 14. a to znamená že nám zbývá jen a pouze krásných kulatých 10 dní do Vánoc! :))) A otevřete si okénko číslo 14 v adventním kalendáři :3 A od zítra jen týden do prázdnin! ;)

No tak co se týče školy. Dnes jsme měli psát z angličtiny a dějepisu, píšeme v pátek až ^^ V pátek píšeme ještě z matiky.. Zítra není ve škole matikářka naše, takže budeme mít suplování a to je vždycky super! Nebo super, aspoň lepší :D Ten pátek bude náročnější no, ale je to pátek! :D Jinak jsme se opět přehoupli do druhé poloviny týdne a čtvrtý adventní víkend se blíží :33 A v úterý ještě budeme psát z přírodopisu, ale to bude v pohodě..
Taky už jsou některý hodiny trošku volnější, že se třeba díváme na film, nebo děláme různý zábavný věci.. Příští tejden máme slíbenej film od třídní (nějakej vánoční :3) a v úterý dárky ve škole ^^ Už v úterý, protože ve středu nemáme naši třídní a ve čtvrtek taky ne, protože jedeme na vejlet do čokoládovny.
Jinak, ve škole nic nedávám znát, pořád na plnej plyn, ale v duchu asi exploduju, je to úžasný, že se blíží nejen vysvobození od školy a všeho.. Ale taky vánoční atmosféra, dárky, jídlo, pohoda <3 Miluju to!

A víte co je za průser? Nemám dárky. Ani jeden. A to už máme jen těch 10 dní. Musím to nějak vyřešit. Ale to stihnu.. Snad :D
Mějte se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama