Vánoce jsou nejkrásnější svátky roku ♥

2. 12. 2016

2. prosince 2016 v 17:16 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Ahoj znova! Otevřete si druhé okénko v adventním kalendáři, ode dneška nám zbývá jen 22 dní do Vánoc a přesně 20 dní do prázdnin! A v pondělí nám chodí čerti! ;) Kdo se těší? To zase bude sladkostí!! :P A také se nám blíží druhá adventní neděle!

Tak dnes ve škole hodně pohoda. V pátek totiž vždycky máme jen 5 hodin a končíme v 12:30. Takže jsme měli vážně dobrý den :) Sice jsme psali z matiky ale to mám 1 a 1 takže výborný taky ;) Teď už budu hrát jen Geometry Dash a nemám v plánu nic dělat :D Dneska jsem dala svého 27. démona ve hře a pomalu se blížím k 2 tisícům hvězd!!

Navíc, tenhle víkend musím udělat projekt na němčinu a na dějepis, na jedny z nejhorších předmětů -_-

Bohužel, jak si tak říkám, zbývá nám ještě 20 dní do prázdnin :( Nepočítaje víkendy a vejlet 22. prosince tak naše třída půjde do školy myslím přesně 14 dní ještě :/ To je hodně.. Ach jo -_- Ale je pravda, že jsme přežili další tejden a prostě utekl hrozně rychle.. Za chvíli další adventní neděle.. Opravdu je to hrozná rychlost a když to takhle půjde dál, tak ty Vánoce za chvíli opravdu budou! :) Ale musíme přežít tu školu a lidušku -_- Ale já budu mít motivaci, a to Vánoce, neskutečně se těším na tu atmošku a jídlo a dárky ^^ Bude to super! A i Mikuláš, který chodí již v pondělí! To se aspoň ten pondělek zlepší no :D

Tak se mějte ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama