Vánoce jsou nejkrásnější svátky roku ♥

20. 12. 2016

20. prosince 2016 v 23:02 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Tak si otevřete už dvacáté okénko v kalendáři a do Vánoc nám zbývají.. Pouhé 4 dny <3

Dnes ve škole pohoda. Krom toho, že jsme měli třídní Vánoce a rozdávali jsme si dárky, tak naše třídní nemůže mluvit, tudíž, jsme se o češtině dívali na film.. O němčině taky a o dějepisu taky, to ksme navíc měli supl.. O matice jsme byli na počítačích a dostala jsem 1 :3 Jinak o tělocviku vybíjená, o pracovkách jsem prakticky nic nedělala.. Jedinej přírodopis, tam jsme psali, ale to mám dobře ^^ A o polední pauze jsme byli na hlídání ve třídě s asi 4 spolužačkama a byl tam náš fyzikář a hrál tam obří sólo na klavír bez not.. Umí precizně hrát :D Prostě super úterek i přesto, že jsme měli odpoledku :D
Jinak zítra je de facto poslední den ve škole, ve čtvrtek už jen čundr.. Bude to paráda ;) Zítra už to bude taky volný, navíc se koná školní florbal na kterej já nejdu takže nás navíc bude ve třídě málo :) O důvod víc mít volný hodiny.
Co se týče dárků ve třídě, BFF jsem dala kalich na svíčku s jejím jménem a 3 spolužačkám ozdoby na stromek, takový anděly.. Já jsem dostala pastelky, 2 bloky, zlatý prase (pokladničku) :D Balzám na rty, propisku :D A od učitelky čokoládu.. Snad je to všechno.
Tak zase zítra :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama