Vánoce jsou nejkrásnější svátky roku ♥

Listopad 2017

30. 11. 2017

30. listopadu 2017 v 23:06 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Tak ahoj znovu! Dnes nám, kamarádi, rychle uplynul poslední listopadový den, což je úplně neuvěřitelný! :) Zbývá nám pouhých 24 dní do Vánoc a upza dveřmi už je advent a asi za 4 dny tu máme Mikuláše! :) A zítra nám začíná prosinec!

Dnes byl takovej docela vyváženej den. Ve škole jsme psali z němčiny, z čehož mám za 1 a pak ještě 2 z matiky a 2 z češtiny. Bylo to dost divný jako, protože o matice z velký písemky, kterou jsem nestihla, jsem dostala původně 3, ale učitelka přehlídla jeden bod rakže nakonec mám za 2! :D A z češtiny, z diktátu, jsek původně měla 1, ale učitelka zase pro změnu jednu chybu přehlídla, takže mi známka spadla na 2 :/ :D Tak ale oboje se dá.
O odpoledce jsme měli zkoušku na Mikuláše, ze který jsem měla strach, ale nakonec to dopadlo dobře a učitelce i spolužákům se kostým líbí. Dost se na to těším, bude to zpestření :D :)

Doma jsem měla strašně práce. Dopsat troje sešity, udělat laborku na fyziku a ještě 3 strany úkolu na zítřejší doučování z matiky. A to nemluvím o tom, že jsem dostala na doma 2 výkresy na estetiku, ještě zítra udělám jeden úkol ve škole a zítra vstávám kvůli doučování v 5:20 :(

To zas bude den, a to ještě jdu do tanečních večer.

Dneska mêlo sněžit, ale nesněžilo, klasika. Tady nikdy nic nebude. Ach jo..

Tak to je všechno k dnešku a zítra.

29. 11. 2017

29. listopadu 2017 v 22:35 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Ahoj, dnes je 29. listopadu (opět, bohužel pro letošek na blogu poslední) legendární dvacet devítka :D Zbývá nám přesně 25 dní do Vánoc, což není vůbec moc!

No, dneska.. Hrůza. Ráno, jak jsem šla do školy, tak jsem doma nechala klíče, takže jsem se musela vracet, naštěstí jsem byla teprve před barákem. Ale už v ten moment jsem si řekla, že jakmile se něco pokazí ráno, kazí se celej den, a taky to tak bylo, a celej den se mi sypaly věci pod rukama.
Hned po příchodu do školy zjistím, že nemám sešit, a pak píšeme diktát. S diktátama jsem nikdy neměla problém a vždycky jsem měla 1, no ale teď to vidím na 2 nebo 3. Uvidíme. O dvě hodiny později, jsme psali velkou písemku z matiky, kterš sice byla triviální, ale pro změnu jsem nestihla jedno cvičení :(
Co je teda na dnešku pozitivní, že mám překvapivě za 1 ze semináře a dopadla mi dobře dnešní písemka z angličtiny.

Mikuláš se nezastavitelně blíží a dneska jsme ve škole organizovali co a jak. Bude to super! :D Zejtra máme zkoušku kostýmů, a mám všechno, dneska mi máma přinesla šaty, táta koupil svatozář a spolužačka půjčila křídla.
Taky nám učitelka říkala o čundru kterej nás čeká na konci roku, a o posledním dni ve škole, kterej je teda 22. prosince, vejlet je o den dřív. Zase slibuje hory doly, že poslední den si budeme rozdávat dárky a budeme mít třídnický hodiny, ale stejně budeme mít na dárky jen hodinu a zbytek se budeme učit, jako je to každej rok :/

Jinak, zítra má sněžit! :) Ale moc nevěřím tomu, že tady. Minulej rok sněžilo už na začátku listopadu, ale letos teda ještě vůbec nic.

Tak ahoj a zejtra! :)

28. 11. 2017

28. listopadu 2017 v 23:00 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Přátelé moji, dnes nám zbývá do Štědrého dne 26 dní, a do prázdnin 25 dní! ;)

Tak dnešek, upřímně, vyšel líp, než jsem předpokládala. Ráno teda jsem se probrala bylo mi zase blbě, což mě dost zamrzelo. Včera mi bylo už celkem dobře, ale dneska se proberu a jak kdyby mě zbili, a v krku mě bolelo naprosto šíleným způsobem, já myslela že fakt nevstanu.. Se z toho snad nevyhrabu.

Ve škole. Jenom přijdu, první, co se na mě vyvalí, je test z literatury. Kterej jsem, bohužel, vlastní blbostí, kdy jsem si špatně přecetla zadání, zprasila a dostala 2 :D Obávanej test z mluvnice, ze kterýho jsem předpokládala 4, tak je taky za 2! Což je vítězství :D
Ve škole nás dneska bylo pět a půl, kluci byli na zápasu a na odpoledku ještě další 3 lidi odešli, takže nás ve finále bylo 11 :D Což byl i důvod, proč některý hodiny byly volnější a bez testů.
Z matiky mi známku nepočítala, což je dobrý, ani mě nezkoušela. Slovíčka z němčiny budou za 1 a ze semináře jsme taky nepsali, a protože nás bylo málo, tak jsme byli spojený s druhou třídou. Poslední hodinu, hudebku, jak nás bylo málo, tak jsme si mohli dělat cokoliv s hudbou no a dopadlo to tak, jak to dopadlo :D Nahlas jsme zpívali písničky, který si volily spolužačky :D Učitel z nás musel bejt hotovej.. :DD

Zejtra bohužel píšeme velkou prověrku z matiky, ze který mám strach, diktát a ještě asi z fyziky. Z diktátu strach nemám, ale z fyziky jo, protože nic jinýho než 1 si nemůžu dovolit, abych měla 1 na vysvědčení. To zas bude den teda.

Po škole jsme opět řešili kostým na Mikuláše a návštěvu SŠ, se to zase komplikuje, tak uvidíme, jak to nakonec bude.

Taky jsem se večer dozvěděla, že 21. prosince jedeme do Prahy na vejlet! To byl dnešní jackpot, v hloubi duše jsem věděla, že se to podaří a stejně se nám plán do Vánoc změní a přibyde nějakej vánoční vejlet.. Jedeme tam i na vánoční výstavu! :)
Tak se mějte!

27. 11. 2017

27. listopadu 2017 v 21:39 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Čau kamarádi, dnes nám zbývá 27 dní do Vánoc :) Je pondělí, tenhle týden nám začíná advent a pomalu se nám blíží pravá vánoční atmosféra!

Dneska jsem po 4 dnech šla zase do školy a teda, bylo to opět velice výživný. Hned první hodinu matika, a test. Ze kterýho bych měla naprostou čistou pětku, ale chyběla jsem, takže mi to nezapočítá, ale jako zase se oháněla a říkala že mi to započítá, protože si spletla datum, no :D Ale tak snad se to nějak vystříbří. O češtině jsme mimochodem psali taky test, kterej jsem totálně podělala a v lepším případě dostanu za 4 :( A to nemluvím o zítřku a o tom, že jsme dneska měli odpoledku a zejtra ji máme zase.
Zítra teda mě čekají asi tak 4 testy - matika (a když ne, tak mě při nejmenším vyzkouší u tabule), němčina, dodatečně literatura, která prej byla dost těžká a jen 2 lidi ze třídy měli 1, a seminář z matiky. Ani jedno neumím, budu si to opakovat zítra ráno a pak v průběhu dne ve škole, a snad to nějak dopadne. Ale mám z toho celkem strach, z celýho zejtřku. Taky zejtra musím dodělat jeden příklad na seminář, ale ten snad bude v pohodě.

Jo, a to taky ještě píšeme diktát tenhle tejden, a bůh ví co. Budu si tleskat, zda ve zdraví přežiju tenhle tejden.

Jinak, jsem se dozvěděla, že datum Dne otevřených dveří na SŠ se posouvá o den (1. a 2. prosince), takže tam půjdu toho 2. prosince, což je sobota, ale čas se nějak mění, a je to někdy dopoledne, takže tam pojedu s kamarádkou autobusem, a máme v plánu i jít do kavárny a tak, no znáte to :D
A s tou samou holkou chci jít i v pátek večer do tanečních se podívat, jak to tam chodí, jsem na to dost zvědavá, jaký to tam bude. Ale prej je to super.

Taky už začíná být, hlavně v noci, dost zima, a už jsou i mrazejky. Ale to mně nevadí :D Je to super! Teda, asi řidiči se mnou zrovna dvakrát souhlasit nebudou, ale co :D
Mějte se.

26. 11. 2017

26. listopadu 2017 v 21:34 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Čau, ode dneška zbývá 28 dní do Vánoc! :) A přesně za týden tu máme první adventní neděli a začíná advent! Taky nesmíme zapomenout že nám Štědrý den dorazí přesně za 4 týdny! :)

Dneska jsme jeli k babičce, kde jsem po obědě musela dodělat projekt. Poslala jsem ho učitelce na kontrolu, tak uvidíme, jak zareaguje, ale snad to dopadne dobře.
Zejtra bohužel po 4 dnech zpět do školy. Fakt jsem úplně "šťastná", nebude se mi chtít vstávat.. A zase, protivný ksichty učitelů, některých učitelů, písemky, úkoly.. :) No, všichni víme.

Taky aktivně (až moc), řešíme kostým na Mikuláše, a občas si říkám, že je to za trest :D

Jinak se asi dneska nic zajímavýho nedělo, takže.. Asi ahoj a zejtra :D

25. 11. 2017

25. listopadu 2017 v 23:18 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Ahoj, dnes nám zbývá skvělých 29 dní do Vánoc :) 29 je moje nejoblíbenější číslo, takže.. To neznamená nic :DD Ale dnes taky je blog už týden v provozu, neuvěřitelně to uteklo!

Dnes už bylo konečně zataženo, a zítra má bejt ještě dokonce větší zima. Což se mi líbí :D :)
Co se týče nemoci, už se začínám (až na tu rýmu) pomalu ale jistě zase dávat do kupy. Což teda je i není dobrý, protože se opět blíží novej pracovní týden, a s ním pondělí a škola :(

Byla jsem celej den doma a dělala jsem takovej mix všeho. Dívala jsem se na televizi, hrála Geometry Dash, dokonce jsem se dopoledne učila! :D Ale co si budem, moc mě to nebavilo.

Taky jsme řešili vánoční dárky, a vypadá to, že hlavní dárek bude novej mobil, protože ten můj už nefunguje moc dobře. A řešili jsme i Mikuláše, protože ve čtvrtek máme generální zkoušku kostýmů ve škole, jelikož letos Mikuláše dělá naše třída a musíme to mít připravený. Bohužel, kostýmy si sháníme sami, a já krom bot a křídel, který mi mimochodem půjčí spolužačka, nemám nic. Chybí mi šaty a svatozář. Tu budu muset někde v hračkářství koupit, a teda šaty se musí nějak vymyslet.. Urychleně.. :D
Zejtra jedu k babičce, konečně, musím dodělat, celkem akutně, jeden projekt na angličtinu. Jinak, jak jsem říkala, že se mi blbě spalo, tak dneska se mi už spalo celkem dobře. Nevím čím to včera bylo.

No tak to by bylo asi všechno k dnešku, užívejte zbytek soboty a zejtra dám opět vědět :)

24. 11. 2017

24. listopadu 2017 v 23:36 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Kamarádi! Dnes zbývá 30 dní do Vánoc, což je rovný měsíc! :) Přesně za měsíc tu máme náš milovaný Štědrý den! <3

Dnes jsem nic nedělala, byla jsem doma. Už je mi teda líp, krom toho, že se mi spustila šílená rýma :D Ale tak sprej všechno vyřeší! :D
Jinak v noci jsem absolutně, ale absolutně nemohla spát, spala jsem asi 3 hodiny a furt jsem se budila, a nevím proč, ale bratr taky nemohl spát. Tak snad už to dneska bude lepší a budu spát normálně, ale nějak v podvědomí cejtím, že to bude v pohodě :D

Od zítřka se má ochladit a zatáhnout, no sláva, už aby to bylo. Fakt mě tohle počasí rozčiluje :D

Zejtra jsme měli jet k babičce, ale nepojedem, takže uvidíme, co budu zejtra dělat, možná něco namaluju, nebo se pokusím učit, ale tomu moc šancí nedávám :) :D

Tak zejtra, ahoj ;)

23. 11. 2017

23. listopadu 2017 v 23:12 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Tak lidičky, dnes zbývá 31 dní do Vánoc a přesně 30 dní (což je měsíc) do prázdnin! :)
Dnes jsem kvůli nemoci zůstala doma, a zejtra taky nejdu do školy. Je to super v tom, že se můžete vyspat, a prostě nemusíte do školy, ale je fakt, že mi není moc dobře, a leju do sebe jeden čaj za druhým, dneska jsem jich vypila snad 10 :D Což je samozřejmě ve slunečným počasí fakt "super". Dle mýho, horký čaje patří k plískanicím nebo když sněží, ale tohle, to fakt ne.

Jsem ráda, že jsem nebyla ve škole a že zejtra taky nejdu, protože a jelikož, se píšou nějaký obáváný testy, a aspoň si od spolužaček můžu zjistit, co psali, jaký to bylo, a tak.

Jinak dneska jsem kvůli nemoci nic nedělala, prakticky jsem se jen koukala na televizi a chvíli uklízela, jako co jinýho člověk může při viróze dělat, když nemůže ven :D Taky mě napadlo kreslit, možná zkusím něco vytvořit.

Co se týče počasí, který jsem už nakousla, dneska bylo slunečno a celkem teplo, na to, jak vysoký je datum. Už v minulých letech jsem tady zmiňovala, že v předvánočním období tohle, jinak pro mě normálně krásný počasí zrovna dvakrát nemusím a o co víc, to pití čaje, to je prostě děs :D

No, tak to je asi všechno tak nějak k dnešku, moc toho nebylo, ale to nevadí :D Tak se mějte a zejtra zas!

22. 11. 2017

22. listopadu 2017 v 22:59 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Čau, ahoj, pokud jste správně zaregistrovali, dnes nám zbývá pouze (nebo ještě?) 32 dní do Štedrého dne! ^^ A taky, přesně za měsíc tu máme poslední školní den! :)
Ráno jsem se probudila a bylo mi šíleně. Zase, jak jsem správně předpokládala, mě postihla klasická viróza, na který v období hnusnýho počasí trpím. Jako, do školy jsem teda ještě šla, ale jen, co jsem přišla domů, tak jsem si vařila jeden čaj za druhým.

Ve škole to dneska ušlo. Neměli jsme odpoledku, sice jsme psali z angličtiny, ale mám 1 :D Takže všechno dobrý. Navíc jsme přišli o matiku, což o to líp. A přišli jsme i o fyziku, protože jsme šli na poslední 2 hodiny na exkurzi na SŠ, sice nuda, ale dalo se to.

Takže zítra, a možná ani v pátek nejdu do školy a jsem za to pekelně ráda. Sice budu muset doma oxidovat s bratrem, protože kvůli praxím nejde do školy, ale co už, no :D Nehodlám nic podcenit, ne jednou jsem takhle přechodila virózu a pak z toho byla řádná nemoc na 3 tejdny. U mě se vždycky všechno táhne šíleně dlouho.. No, lepší chybět 2 dny (pokud se z toho dostanu během víkendu), než 3 neděle, protože víte co, pak vám chybí známky, musíte dopisovat zápisy a všechno.. No a to pak dopadá, tak jak to dopadá.

Jinak dneska už bylo narozdíl od včerejška líp, bylo i docela teplo! Ale teda co musím říct, že minulý rok snežilo už v půlce listopadu i u nás, ale teď nic. Snad to přijde brzo, miluju to, šíleně se na Vánoce těším.
Tak zatím a zítra.

21. 11. 2017

21. listopadu 2017 v 19:06 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Tak ahoj! Dnes nám zbývá jen 33 dní do Vánoc :)
Dnes to celkem šlo. Psali jsme několik písemek (matika, němčina, seminář) a všechny dopadly dobře. Známky teda ještě nemáme, ale z matiky a z němčiny budu mít určitě 1 a ze semináře tak 2. Taky jsme o semináři dostávali známky z minulýho testu a mám za 3, což není žádná sláva, ale pořád se to dá :D Zase jsme měli odpoledku, jsem po 2 odpoledkách a jsem úplně hotová. Ještě že o Vánocích budu mít pokoj.
O polední pauze jsme šly se spolužačkama do obchodu a po škole jsem šla do města se vyfotit s autem :D

Počasí podobný jako včera - teda už nefoukal vítr, ale zase celej den průběžně pršelo, nejvíc ráno, cestou do školy. Prostě tak poslední 3-4 dny je hnusně a podle toho to taky vypadá, jako každoročně v tomto období, na mě zase něco leze, začíná mě pobolívat v krku, což nevěstí nic dobrýho! :D Kor když s tím půjdu do školy.

Taky mám v plánu se jít v prosinci ostříhat, protože si chci nechat narůst dlouhý vlasy a jak mám konce zničený od barvení, tak se lámou a nerostou. Takže chci dát těch nejhorších 5-10 cm pryč, jenomže údajně mám jít 22. prosince, což se mi teda vůbec nechce, jelikož je to poslední den školy. Radši bych šla dřív.

Tak se mějte :)