Vánoce jsou nejkrásnější svátky roku ♥

19. 11. 2017

19. listopadu 2017 v 18:26 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Tak lidičky! Dnes nám zbývá 35 dní do Vánoc! Ale.. Je to hodně, nebo málo? :D No nevím no, ale vánoční reklamy dávají od října, tak si o tom udělejte obrázek sami.

Dnešek byl v pohodě. Dopoledne jsme jeli k babičce, kde jsme byli do pěti odpoledne. Byli jsme tam na obědě s tak různě jsme se bavili, a celej den jsme loupali ořechy :D Jsou potřeba na ořechový rohy, ale naloupali jsme plnou mísu a to tam ještě 3 bedny jsou, tak teda netuším, kolik jich babička hodlá udělat! :D
Když jsme dojeli domů, asi tak půl hodiny jsem dělala projekt na angličtinu. Ten jsem teda zvládla celkem rychle. Teď už mi jenom zbejvá udělat lehkej úkol z češtiny a mám na zbytek dne pokoj, mám v plánu se podívat na další díly Policie v akci.

Jinak zejtra zase do školy. A rovnou máme odpoledku. Zase co jsem se tak dozvěděla, budeme určitě psát tunu písemek, ale zítra jdou kluci na florbalovej zápas, takže nás bude málo, což je super. Navíc, jdou ti nejhorší ze třídy, takže aspoň bude klid! :D
Mám celkem strach z toho co si na nás zase přichystaj ve škole, ale mohli by nějaký písemky odložit vzhledem k tomu, že nás bude málo. Ještě, že to s Vánocema skončí, ale musím vydržet!

Jinak, to je asi tak více méně všechno, co se týče dneška. Tak se mějte a zítra!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama