Vánoce jsou nejkrásnější svátky roku ♥

20. 11. 2017

20. listopadu 2017 v 19:51 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Dneškem nám zbývá 34 dní do Vánoc! :) Jaký jste měli den? U mě teda šel!
Dnes jsem zase byla po 3 dnech ve škole, ale chybělo nás 8, takže jsme to měli takový volnější některý hodiny. Bohužel jsme měli odpoledku takže jsem se zase domů dostala až v půl čtvrtý. Ale nebyly žádný testy ani těžký úkoly, takže pohoda :D
Ovšem zejtra to bude zase výživný. Test z matiky, z němčiny, ze semináře z matiky a navíc máme hudebku. Hudebku? Asi si říkáte proč sakra.. No, to byste nesměli mít našeho učitele :D Opravdu, to vím, že i další dny budeme psát, fakt kdo na to má bejt neustále zvědavej..

Co se týče ostatních věcí, tak mám pár novinek. Jak jsme se rozhodovali, jestli pojedeme na den otevřených dveří SŠ 2. nebo 3. prosince, tak pojedu v sobotu 2. prosince. Ne že by se mi tam dvakrát chtělo, ale tak to nějak přežiju. V sobotu tam musím jet, kvůli oslavě kterou budeme mít o víkendu.
Taky nám dneska naše angličtinářka oznámila, že 19. prosince jdeme do kina na nějakej fantasy film. Jo, už se to začíná docela pekně rýsovat jako loni ten předvánoční program ve škole! Myslím si, že to bude zase blbost, jako minulej rok, ale hlavně, že se nebudeme učit.

Jinak, dneska teda bylo počasí fakt na houby. Ráno pršelo, a pak pršelo zrovna na naší polední pauzu, ale to teda lilo jak z jezu :D A celej den zima, foukal ledovej vítr, kterej mimochodem foukal už včera. Ale sníh nikde.

Doma jsem pak hrála Geometry Dash, ano, Geometry Dash :D Hraju ho už třetím rokem, bohužel na jiným účtu, ale ten je už lepší než ten předchozí, a to ho mám 2 měsíce, ten předchozí jsem měla 2 roky! No jo, skilly zůstaly :D ;) Taky jsem se dívala na televizi a "dělala" (v uvozovkách) úkol ze semináře, ale tu látku prostě moc nepobírám :D A to z toho zejtra píšeme, už jsem z toho stihla schytat jednu 4 a 3. Asi ho dodělám zejtra ve škole.
Tak zejtra :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama