Vánoce jsou nejkrásnější svátky roku ♥

21. 11. 2017

21. listopadu 2017 v 19:06 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Tak ahoj! Dnes nám zbývá jen 33 dní do Vánoc :)
Dnes to celkem šlo. Psali jsme několik písemek (matika, němčina, seminář) a všechny dopadly dobře. Známky teda ještě nemáme, ale z matiky a z němčiny budu mít určitě 1 a ze semináře tak 2. Taky jsme o semináři dostávali známky z minulýho testu a mám za 3, což není žádná sláva, ale pořád se to dá :D Zase jsme měli odpoledku, jsem po 2 odpoledkách a jsem úplně hotová. Ještě že o Vánocích budu mít pokoj.
O polední pauze jsme šly se spolužačkama do obchodu a po škole jsem šla do města se vyfotit s autem :D

Počasí podobný jako včera - teda už nefoukal vítr, ale zase celej den průběžně pršelo, nejvíc ráno, cestou do školy. Prostě tak poslední 3-4 dny je hnusně a podle toho to taky vypadá, jako každoročně v tomto období, na mě zase něco leze, začíná mě pobolívat v krku, což nevěstí nic dobrýho! :D Kor když s tím půjdu do školy.

Taky mám v plánu se jít v prosinci ostříhat, protože si chci nechat narůst dlouhý vlasy a jak mám konce zničený od barvení, tak se lámou a nerostou. Takže chci dát těch nejhorších 5-10 cm pryč, jenomže údajně mám jít 22. prosince, což se mi teda vůbec nechce, jelikož je to poslední den školy. Radši bych šla dřív.

Tak se mějte :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama