Vánoce jsou nejkrásnější svátky roku ♥

22. 11. 2017

22. listopadu 2017 v 22:59 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Čau, ahoj, pokud jste správně zaregistrovali, dnes nám zbývá pouze (nebo ještě?) 32 dní do Štedrého dne! ^^ A taky, přesně za měsíc tu máme poslední školní den! :)
Ráno jsem se probudila a bylo mi šíleně. Zase, jak jsem správně předpokládala, mě postihla klasická viróza, na který v období hnusnýho počasí trpím. Jako, do školy jsem teda ještě šla, ale jen, co jsem přišla domů, tak jsem si vařila jeden čaj za druhým.

Ve škole to dneska ušlo. Neměli jsme odpoledku, sice jsme psali z angličtiny, ale mám 1 :D Takže všechno dobrý. Navíc jsme přišli o matiku, což o to líp. A přišli jsme i o fyziku, protože jsme šli na poslední 2 hodiny na exkurzi na SŠ, sice nuda, ale dalo se to.

Takže zítra, a možná ani v pátek nejdu do školy a jsem za to pekelně ráda. Sice budu muset doma oxidovat s bratrem, protože kvůli praxím nejde do školy, ale co už, no :D Nehodlám nic podcenit, ne jednou jsem takhle přechodila virózu a pak z toho byla řádná nemoc na 3 tejdny. U mě se vždycky všechno táhne šíleně dlouho.. No, lepší chybět 2 dny (pokud se z toho dostanu během víkendu), než 3 neděle, protože víte co, pak vám chybí známky, musíte dopisovat zápisy a všechno.. No a to pak dopadá, tak jak to dopadá.

Jinak dneska už bylo narozdíl od včerejška líp, bylo i docela teplo! Ale teda co musím říct, že minulý rok snežilo už v půlce listopadu i u nás, ale teď nic. Snad to přijde brzo, miluju to, šíleně se na Vánoce těším.
Tak zatím a zítra.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama