Vánoce jsou nejkrásnější svátky roku ♥

23. 11. 2017

23. listopadu 2017 v 23:12 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Tak lidičky, dnes zbývá 31 dní do Vánoc a přesně 30 dní (což je měsíc) do prázdnin! :)
Dnes jsem kvůli nemoci zůstala doma, a zejtra taky nejdu do školy. Je to super v tom, že se můžete vyspat, a prostě nemusíte do školy, ale je fakt, že mi není moc dobře, a leju do sebe jeden čaj za druhým, dneska jsem jich vypila snad 10 :D Což je samozřejmě ve slunečným počasí fakt "super". Dle mýho, horký čaje patří k plískanicím nebo když sněží, ale tohle, to fakt ne.

Jsem ráda, že jsem nebyla ve škole a že zejtra taky nejdu, protože a jelikož, se píšou nějaký obáváný testy, a aspoň si od spolužaček můžu zjistit, co psali, jaký to bylo, a tak.

Jinak dneska jsem kvůli nemoci nic nedělala, prakticky jsem se jen koukala na televizi a chvíli uklízela, jako co jinýho člověk může při viróze dělat, když nemůže ven :D Taky mě napadlo kreslit, možná zkusím něco vytvořit.

Co se týče počasí, který jsem už nakousla, dneska bylo slunečno a celkem teplo, na to, jak vysoký je datum. Už v minulých letech jsem tady zmiňovala, že v předvánočním období tohle, jinak pro mě normálně krásný počasí zrovna dvakrát nemusím a o co víc, to pití čaje, to je prostě děs :D

No, tak to je asi všechno tak nějak k dnešku, moc toho nebylo, ale to nevadí :D Tak se mějte a zejtra zas!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama