Vánoce jsou nejkrásnější svátky roku ♥

27. 11. 2017

27. listopadu 2017 v 21:39 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Čau kamarádi, dnes nám zbývá 27 dní do Vánoc :) Je pondělí, tenhle týden nám začíná advent a pomalu se nám blíží pravá vánoční atmosféra!

Dneska jsem po 4 dnech šla zase do školy a teda, bylo to opět velice výživný. Hned první hodinu matika, a test. Ze kterýho bych měla naprostou čistou pětku, ale chyběla jsem, takže mi to nezapočítá, ale jako zase se oháněla a říkala že mi to započítá, protože si spletla datum, no :D Ale tak snad se to nějak vystříbří. O češtině jsme mimochodem psali taky test, kterej jsem totálně podělala a v lepším případě dostanu za 4 :( A to nemluvím o zítřku a o tom, že jsme dneska měli odpoledku a zejtra ji máme zase.
Zítra teda mě čekají asi tak 4 testy - matika (a když ne, tak mě při nejmenším vyzkouší u tabule), němčina, dodatečně literatura, která prej byla dost těžká a jen 2 lidi ze třídy měli 1, a seminář z matiky. Ani jedno neumím, budu si to opakovat zítra ráno a pak v průběhu dne ve škole, a snad to nějak dopadne. Ale mám z toho celkem strach, z celýho zejtřku. Taky zejtra musím dodělat jeden příklad na seminář, ale ten snad bude v pohodě.

Jo, a to taky ještě píšeme diktát tenhle tejden, a bůh ví co. Budu si tleskat, zda ve zdraví přežiju tenhle tejden.

Jinak, jsem se dozvěděla, že datum Dne otevřených dveří na SŠ se posouvá o den (1. a 2. prosince), takže tam půjdu toho 2. prosince, což je sobota, ale čas se nějak mění, a je to někdy dopoledne, takže tam pojedu s kamarádkou autobusem, a máme v plánu i jít do kavárny a tak, no znáte to :D
A s tou samou holkou chci jít i v pátek večer do tanečních se podívat, jak to tam chodí, jsem na to dost zvědavá, jaký to tam bude. Ale prej je to super.

Taky už začíná být, hlavně v noci, dost zima, a už jsou i mrazejky. Ale to mně nevadí :D Je to super! Teda, asi řidiči se mnou zrovna dvakrát souhlasit nebudou, ale co :D
Mějte se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama