Vánoce jsou nejkrásnější svátky roku ♥

28. 11. 2017

28. listopadu 2017 v 23:00 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Přátelé moji, dnes nám zbývá do Štědrého dne 26 dní, a do prázdnin 25 dní! ;)

Tak dnešek, upřímně, vyšel líp, než jsem předpokládala. Ráno teda jsem se probrala bylo mi zase blbě, což mě dost zamrzelo. Včera mi bylo už celkem dobře, ale dneska se proberu a jak kdyby mě zbili, a v krku mě bolelo naprosto šíleným způsobem, já myslela že fakt nevstanu.. Se z toho snad nevyhrabu.

Ve škole. Jenom přijdu, první, co se na mě vyvalí, je test z literatury. Kterej jsem, bohužel, vlastní blbostí, kdy jsem si špatně přecetla zadání, zprasila a dostala 2 :D Obávanej test z mluvnice, ze kterýho jsem předpokládala 4, tak je taky za 2! Což je vítězství :D
Ve škole nás dneska bylo pět a půl, kluci byli na zápasu a na odpoledku ještě další 3 lidi odešli, takže nás ve finále bylo 11 :D Což byl i důvod, proč některý hodiny byly volnější a bez testů.
Z matiky mi známku nepočítala, což je dobrý, ani mě nezkoušela. Slovíčka z němčiny budou za 1 a ze semináře jsme taky nepsali, a protože nás bylo málo, tak jsme byli spojený s druhou třídou. Poslední hodinu, hudebku, jak nás bylo málo, tak jsme si mohli dělat cokoliv s hudbou no a dopadlo to tak, jak to dopadlo :D Nahlas jsme zpívali písničky, který si volily spolužačky :D Učitel z nás musel bejt hotovej.. :DD

Zejtra bohužel píšeme velkou prověrku z matiky, ze který mám strach, diktát a ještě asi z fyziky. Z diktátu strach nemám, ale z fyziky jo, protože nic jinýho než 1 si nemůžu dovolit, abych měla 1 na vysvědčení. To zas bude den teda.

Po škole jsme opět řešili kostým na Mikuláše a návštěvu SŠ, se to zase komplikuje, tak uvidíme, jak to nakonec bude.

Taky jsem se večer dozvěděla, že 21. prosince jedeme do Prahy na vejlet! To byl dnešní jackpot, v hloubi duše jsem věděla, že se to podaří a stejně se nám plán do Vánoc změní a přibyde nějakej vánoční vejlet.. Jedeme tam i na vánoční výstavu! :)
Tak se mějte!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama