Vánoce jsou nejkrásnější svátky roku ♥

29. 11. 2017

29. listopadu 2017 v 22:35 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Ahoj, dnes je 29. listopadu (opět, bohužel pro letošek na blogu poslední) legendární dvacet devítka :D Zbývá nám přesně 25 dní do Vánoc, což není vůbec moc!

No, dneska.. Hrůza. Ráno, jak jsem šla do školy, tak jsem doma nechala klíče, takže jsem se musela vracet, naštěstí jsem byla teprve před barákem. Ale už v ten moment jsem si řekla, že jakmile se něco pokazí ráno, kazí se celej den, a taky to tak bylo, a celej den se mi sypaly věci pod rukama.
Hned po příchodu do školy zjistím, že nemám sešit, a pak píšeme diktát. S diktátama jsem nikdy neměla problém a vždycky jsem měla 1, no ale teď to vidím na 2 nebo 3. Uvidíme. O dvě hodiny později, jsme psali velkou písemku z matiky, kterš sice byla triviální, ale pro změnu jsem nestihla jedno cvičení :(
Co je teda na dnešku pozitivní, že mám překvapivě za 1 ze semináře a dopadla mi dobře dnešní písemka z angličtiny.

Mikuláš se nezastavitelně blíží a dneska jsme ve škole organizovali co a jak. Bude to super! :D Zejtra máme zkoušku kostýmů, a mám všechno, dneska mi máma přinesla šaty, táta koupil svatozář a spolužačka půjčila křídla.
Taky nám učitelka říkala o čundru kterej nás čeká na konci roku, a o posledním dni ve škole, kterej je teda 22. prosince, vejlet je o den dřív. Zase slibuje hory doly, že poslední den si budeme rozdávat dárky a budeme mít třídnický hodiny, ale stejně budeme mít na dárky jen hodinu a zbytek se budeme učit, jako je to každej rok :/

Jinak, zítra má sněžit! :) Ale moc nevěřím tomu, že tady. Minulej rok sněžilo už na začátku listopadu, ale letos teda ještě vůbec nic.

Tak ahoj a zejtra! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama