Vánoce jsou nejkrásnější svátky roku ♥

12. 12. 2017

12. prosince 2017 v 21:31 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Dnes je magické datum 12. 12., a Vánocům jsme opět blíž, protože do nich zbývá krásných 12 dní! :) Nezapomeňte si k tomu otevřít další dvanáctku, tedy 12. okénko v našem adventním kalendáři :) Šíleně to utíká, fakt se nemůžu dočkat!

Takže úterý máme za sebou a zítra budeme v půlce posledního náročného týdne! Vánoční šílenství je u mě a u většiny ostatních lidí v plném proudu.
Dneska jsem měla budíček v úchvatnejch 5 hodin ráno, protože jsem jela na soutěž v chemii. Do 6 hodin jsem se musela úplně vypravit, připravit si věci, nějak se dát ráno do kupy celkově.. Protože mezi náma, vstávat v 5 ráno není nic skvělýho :D Stihla jsem to, vyšla jsem v 6, jelikož v půl sedmý jsem musela bejt na nádraží, ale stejně jsem přisla asi o 2-3 minuty později :D Ale naštěstí s náma jela v pohodě učitelka, vůbec mě nepeskovala, naopak byla dost hodná, tuhle učitelku mám hodně ráda. Co pro mě bylo překvapení, bylo, že jsem po příchodu potkala oba kluky, kteří neměli jet, ale nakonec jeli. Nejďřív jsem z toho moc nadšená nebyla, ale nakonec celej den byl v pohodě.

Po příjezdu do Pardubic, kde jsem se absolutně nevyznala a neustále mě museli navigovat, jsme šli navštívit nějakou střední školu, kde jsme psali test z chemie. Měla jsem z toho strach a vůbec jsem to neuměla, a podle toho to taky dopadlo, půlka mi tam chybí a budu ráda, když nebudu poslední. Ale kluci říkali, že byli stejně ztracený jako já :D Takže to třeba tak blbý nebude.

Test jsme pssli 70 minut a pak jsme šli na autobus, a pak na nádraží (mezitím ještě zastávka v McDonaldu, kde jsem si koupila dobrej oběd :3 ). Ve čtvrt na jednu jsme byli doma, což je krásný, oproti tomu, jaký by to bylo, kdybych byla normálně ve škole, to bych přišla v 15:30 nejdřív. A to nemluvím o tom, že psali těžkej test z literatury (ale spolužačka mi poslala hned po testu zadání, takže jsem jakž takž vykrytá), a zadala další úkol z češtiny. A ze semináře jsem dostala za 3.

Když jsem byla u naší školy, kterou jsem měla cestou domů, tak mě zarazilo, když jsem u vstupní brány viděla 3 policejní auta v obležení policistů. Tak jsem počkala na spolužačky až půjdou do centrumu o polední pauze, jelikož jsem tam přišla ve stejnej čas, a když přišly, tak mi vyklopily, že údajně tam nějaký děti z prvního stupně nahlásily hospodářce, že je ve škole bomba :DD Fakt co se tady neděje, hrůza a děs :D
Dneska taky foukal šílenej vítr, hlavně odpoledne, prej nějakej orkán zas.
Doma jsem potom uklidila, najedla se a udělala úkol, a krásný 2 hodiny sama doma, jen pro sebe. Zejtra bohužel opět škola, ale zítra, máme polovinu tejdne a pak se nám tenhle šerednej tejden zlomí do druhý poloviny! :) A pak už to půjde jako po másle :)

Zejtra mě bohužel opět čeká několik testů, ale to se snad nějak zvládne.
Tak ahoj :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama