Vánoce jsou nejkrásnější svátky roku ♥

13. 12. 2017

13. prosince 2017 v 21:50 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Čau, ahoj, otevřete si 13. okýnko v advetním kalendáři a do Vánoc nám zbývá 11 dní! A do vánočních prázdnin máme přesně hvězdných, rovných 10 dní! Moc se těším :) A vy určitě taky.

Dnes ráno katastrofa. Probrala jsem se a bylo 7:05, což je o 20 minut později, než vstávám normálně. Což znamená, že jsem dost zaspala, a byla jsem v solidním časovým presu, že jsem ro sotva stíhala, a byla jsem bez snídaně -_- Když se něco pokazí ráno, tak se pak většinou kazí celej den, ale dneska to tak nebylo, ve škole to bylo v pohodě, nic se nedělo, žadnej dramatickej test nebo blbý známky, jen lehkej test z češtiny, kterej bude snad na 1 a test z ájiny, taky snad bude jednička :) Jo, možná zkoušení z angličtiny, totální mininfarkt, ale měla jsem to připravený a uměla jsem to, takže taky za 1.
Pak teda jenom jsem si omylem odhlásila oběd, takže dneska bez snídaně a bez oběda :D Ale jelikož jsme přišli brzo domů (nebyla odpoledka) tak jsem si to rychle vynahradila doma ^^

Večer mi táta přivezl sluchátka, co jsme objednávali v pondělí. Jsou opět od Sony, od Sony mám úplně všechno :D Nejlepší značka! Jsou to teda jenom špunty, protože jsem žádný neměla, ale tyhle stály i s prodlouženou zárukou 600 tak snad budou stát za to, a věřím, že tomu tak bude!

Zejtra se jdu ostříhat, takže nejdu na odpoledku :3 Ještě nevím jak to přesně bude, ale žádná dramatická změna to nebude no, spíš se zbavit zničených vlasů.

Jinak rýma pomalu mizí, je mi konečně líp. Sice to ještě není úplně ideální, ale je to o dost lepší, beru vitamíny, jím ovoce, tak snad na Vánoce budu úplně OK! :D :)

Vánoční nálada na mě padá stále víc, máme je tu za 11 dní, prázdniny za 10, je to fakt krásný, jsem stále víc natěšená :) Co vy?
Mějte se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama