Vánoce jsou nejkrásnější svátky roku ♥

14. 12. 2017

14. prosince 2017 v 22:04 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Ahoj přátelé, otevřete si už 14. okénko v advetním kalendáři a to znamená, že do Vánoc nám zbývá úžasných, kulatých 10 dní! 10 dní.. Strašidelný, že to takhle rychle utíká, začínala jsem na 36 dnech :) A teď? 10 dní! Uvidíte, jak uběhne 15. prosinec, 16. prosinec, každým dnem blíž ke Štědrému dni, a ani se nenadějem a bude to tady! <3 Ten den, který máme všichni nejradši ^^ Přeci jenom, zejtra je pátek, končí nám tejden a začne nám vánoční týden =)

Takže ano, je to tak, zítra je pátek a víkend čeká! Už by to chtělo, jsem strašně utahaná, protože jsem v úterý vstávala v 5, zítra kvůli doučování v 5:20.. Šílený, já se tak hrozně těším na Vánoce, protože bude volno a budu moct celý dny odpočívat. I když to třeba dneska bylo v pohodě, tak zejtra už to tak v pohodě nebude, protože píšu jeden, nebo dokonce dva těžký testy z literatury. Nesnáším literaturu, tohle neumím a jsem si jistá, že to nemůže dopadnout dobře.
Dneska se teda nic ve škole nedělo, zaplatila jsem na příští tejden kino a čundr, jinak teda nic, no. Co bylo super, je to, že jsem nešla na odpoledku, protože jsem šla ke kadeřníkovi se ostříhat. Zbavila jsem se zničených 10 centimetrů, je to fajn, odlehčený, a můžou už zase růst zdravý vlasy, ale fakt se těším, až to zas doroste, není nad dlouhý vlasy :)

Bohužel i v pondělí máme pitomý doučko z matiky, kvůli tomu, že je normálně v pátek, ale to bude poslední den školy, a to budeme myšlenkama někde jinde, že? :D ^^ Ne, prostě ani poslední tejden si to nemohli odpustit, a to jsem (asi marně) doufala v to, že to bude volný ten poslední tejden -_-

Už si přeju, aby bylo zejtra odpoledne, protože to zejtra nebude ve škole žádnej med a zase se budu stresovat kvůli písemkám.. :/
Tak se mějte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama