Vánoce jsou nejkrásnější svátky roku ♥

19. 12. 2017

19. prosince 2017 v 21:41 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Kamarádi moji, dnes zbývá přenádherných 5 dní do Štědrého dne! Není to úžasný? ❤ A samozřejmě si nesmíte zapomenout 19. okénko v adventním kalendáři :)

Dnešek byl naprosto v pohodě. Ráno jsme šli o hodinu dýl, kvůli tomu, že kluci měli tělocvik, takže jsem si krásně přispala do 7:30 :D :3 Ve škole jsme byli jenom jednu hodinu a pak jsme šli do kina. Film celkem šel, úplně můj šálek čaje to teda nebyl, ale dalo se to, celý jsem to zkoukla a hlavně, že jsme se neučili :D ^^ Pak jsme šli ještě do školy asi na 20 minut, potom na oběd a polední pauzu, a pak jsme měli odpoledku (poslední v letošním roce :)), což byl seminář (kdy jsme ale nedělali nic, protože jsme měli suplování) a hudebka, a to jsme taky dělali jen kraviny.

Dnes dobrý známky, jednička z mluvnice a dvě jedničky z literatury, takže pohoda ^^

Doma jsem si celý odpoledne a večer četla, jinak jsem prakticky nic nedělala.

Jinak, měla jsem v plánu jít zejtra nakupovat dárky, ale to udělám až ve čtvrtek. Ve čtvrtek totiž jedeme na vejlet a po příjezdu půjdu z nádraží, a obchoďák budu mít při cestě, ale kdybych šla zítra, tak se budu muset zase harcovat přes celý město, což by nestálo za nic, zvlášť při moji pohodlnosti :D

Jinak jsem ultimátně šťastná, protože dneska zase sněžilo a trocha sněhu se tady už 2 dny drží ^^ Miluju to, a doufám, že to i na Vánoce vydrží, aspoň trošičku..
Tak se mějte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama