Vánoce jsou nejkrásnější svátky roku ♥

20. 12. 2017

20. prosince 2017 v 22:34 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Tak si otevřete kulaté dvacáté okénko v kalendáři a do Vánoc nám tím pádem zbývají už jenom a pouze 4 dny! Pořád tomu nemůžu uvěřit :O ^^

Dneska ve škole se nic nedělo. Prakticky jsme se buď dívali na filmy (chemie, fyzika) nebo hráli hry (zase abaku o matice - hrozná blbost), o pracovkách jsme dělali už jen lehkou práci na jednu hodinu, ale o češtině a angličtině jsme se (byť odlehčeně) učili. Tomu je ovšem definitivní konec, jelikož zítra jedeme do Prahy na vejlet a v pátek už se nebudeme učit.

Dneska nám třídní objasnila jak bude probíhat pátek. První hodinu bude suplování, a máme slíbenej film, druhou si dáme dárky a asi bude taky film a třetí se teda možná budeme učit, ale hodina bude zkrácená, protože půjdeme na basket fandit naší škole a potom asi za 2 hodiny oběd a rovnou domů, což je super! :)
Jinak ve škole nic nedávám znát, pořád na plnej plyn, ať nikdo nic nepozná, ale uvnitř jsem naprosto ultimátním způsobem natěšená, fakt se Štědrýho dne nemůžu dočkat! :D :)

Doma jsem nic nedělala, klasika, dívala se na televizi, dočetla jsem obrázeka namalovala obrázek pro dědu k Vánocům, celkem se povedl tak snad bude mít radost :)

Zejtra se bude celej článek motat kolem Prahy a nakupování dárků, a jejich balení, bude to dost stresovej den, ale věřím, že si to i přes to dost užiju ^^ :)
Tak zase zítra!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama