Vánoce jsou nejkrásnější svátky roku ♥

3. 12. 2017

3. prosince 2017 v 23:03 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Otevřete si už 3. okýnko v adventním kalendáři, a zapalte si první svíčku na adventním věnci! Je první, neboli železná, adventní neděle a začíná nám předvánoční období! :) Do Vánoc nám zbývá 21 dní, přesně 3 týdny! :) Neskutečný, první den, co jsem letos začala odpočítávat, zbývalo 36 dní, a teď už jenom 3 neděle, to už odpočítávám přes 2 tejdny.. Šílený :D :) A do prázdnin nám zbývá už jen krásných 20 dní!

Tak dnes jsem se dost dobře prospala. Na oběd jsme jeli k babičce, kde to bylo fajn. Pak jsme jeli domů a v 5 hodin jsme šli s tátou na rozsvícení vánočního stromku. Letos to opět máme krásný, dokonce víc ozdob (hodně nových), na lampách, na budovách, i stromech okolo, a působí to už dost vánočně. Neuvěřitelný, že tenhle týden, od pondělka, se začne odpočítavat předposlední týden před Vánocemi, že už se budeme učit jen cca 10 dní! Když si vemu, že je teprve 3. prosince, tak si říkám, že je to ještě dlouhá doba, ale de facto už se skutečně budeme učit jenom pár dní.

Večer jsem pak psala úkol z matiky a olympiádu z češtiny, kde mi toho asi půlks chybí, protože fakt nevím co s tím :D Navíc jsme tam museli psát sloh na téma "Co se stalo minulý týden" a napsala jsem na to šílenou blbost :D

U babičky jsem taky k Mikuláši dostala obrovský Merci. Což mi připomíná, že za 2 dny budou chodit čerti a já s nima v naší škole :D Těším se na to, užiju si to.

Jinak, i dneska bylo celej den kolem nuly, mrzlo. Když jsme šli na to rozsvícení stromku, tak jsem byla opravdu adekvátně oblečená a myslela jsem že zmrznu.. Ale co mě teda fakt ultimátně štve, je to, že není sníh. Ani trocha sněhu.

Dneska jsme si i pustili nějaký vánoční písničky a od včerejška máme i nějaký vánoční ozdoby, a je to vážně super. Už chci Vánoce :( A zbavit se stresu ze školy!
Tak to je ke dnešku všechno. Mějte se! A užívejte zbytek prvního adventního dne :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama