Vánoce jsou nejkrásnější svátky roku ♥

6. 12. 2017

6. prosince 2017 v 21:23 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Ahoj znova, dnes nám zbývá jenom a pouze 18 dní do Vánoc a tím pádem se zítra přehoupneme do druhé poloviny letošního odpočítávání :O Neskutečný, jak to uteklo, až děsivý, že mi ty adventní dny takhle rychle protejkaj mezi prsty! :/ A nezapomeňte si otevřít už 6. okénko v adventním kalendáři!

Zejtra je čtvrtek a proto se blíží konec týdne a víkend ^^ Už aby to bylo, vážně. Dneska ve škole se nic zvláštního nedělo, jen jsme psali z angličtiny, ale to bylo jednoduchý.
Co mě ale štve, jak ve třídě nemáme nic vánočního. Minulej rok a i dýl jsme vždycky měli stromek a ozdoby už na konci listopadu/začátkem prosince, ale letos pořád nic, a ani žádná zmínka, prostě nic. A strašně mě to mrzí :(
Ovšem, zejtra to ve škole bude už horší.

Jedna z nejlepších zpráv dneška je ta, že nám dneska matikářka oznámila, že v pátek není doučování z matiky, takže místo 5:20 budu vstávat v 6:45 :3 Konečně si můžu přispat.

Doma jsem dělala asi 2 hodiny výkresy na estetiku, který se teda dost povedly, a pak jsem měla v plánu se učit na zejtřejší velkou písemku z němčiny, no ale místo toho jsem se koukala na film, takže zase nic neumím. Musím se na to ještě dneska a zítra podívat, a to nemluvě o tom, že nás zejtra asi ještě čeká test ze zeměpisu a zkoušení z matiky. Jedno lepší jak druhý.

Dneska se v jídelně asi snažili nám dát Mikuláše, no, tak jsme dostali jeden perník :D Ale tak lepší něco, než nic, ne? :D

Vánoce jsou stále blíže, ale učitelé vůbec nepolevujou. Teda jako je ještě čas, ještě musím přežít celý příští týden, a pak už to bude v pohodě, ale mám pocit, že to nevydržím. Učitelé pořád něco chtěj a neustále nám něco solej v podobě testů, zkoušení a nebo prostě jenom jejich výlevů nálad :D Vážně, Vánoce mě strašně ovlivňujou a já jsem, zvlášť když už jsou fakt za dveřma, jak blázen, úplně natěšená, a pak to taky podle toho v tý škole vypadá.. :D Ale tak, už to snad nebude dlouho trvat! Musíme doufat.

Ježiš, a to jsem si teď vzpomněla, že 14. prosince jdu ke kadeřníkovi a 12. prosince jedu na podělanou soutěž v chemii, na kterou se mi vůbec, ale VŮBEC nechce. Musím to nějak vymyslet :(

Tak zejtra.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama