Vánoce jsou nejkrásnější svátky roku ♥

7. 12. 2017

7. prosince 2017 v 21:25 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Přátelé, dnes nám rychle uplynul už sedmý prosincový den, s proto si otevřete okénko č. 7 v adventním kalendáři! Do Vánoc nám zbývá už jen 17 dní :) Navíc jsme se dneškem přehoupli do druhé poloviny odpočítávání! Uteklo to :)

Dnes to ve škole bylo dost zvláštní. Ráno jsme měli tělák a vůbec mi to nešlo, vzhledem k tomu, že jsem byla strašně unavená. Hned po tom jsme měli matiku a pssli jsme test. Ten by byl na 5, já už to úplně vzdala, v bezmoci, že to lepší nebude, protože mi tam nic nevycházelo, ale po testu učitelka řekla, že známku bude počítat jen těm, u kterých to bude na 1 nebo 2, jelikož by bylo dost pětek. A taky že bylo :D Takže jsem ráda. A hned po matice byla němčina, ze který jsme psali velkej test. Na ten jsem byla nepřipravená, a měla jsem z toho strach, ale nakonec jsem to dohnala a test jsem rychle zvládla mezi prvníma.
Pak jsme ještě psali ze zemáku, což bylo lehký, ale udělala jsem tam jednu stupidní chybu, nad kterou se učitel celkem zasmál. O co víc, stejnou chybu tam měla i BFF, která seděla úplně někde jinde. Učitel konstatoval, že buď má oči vzadu, nebo je mezi náma přenos myšlenek :DD Protože tahle chyba byla fakt nezaměnitelná :D
Ve škole jsem se ještě dozvěděla, že postupuju na další kolo olympiády z češtiny, která je na konci ledna.
Taky nám učitelka ve třídě udělala první vánoční ozdoby (konečně), ozdobila stromeček, dala věnec na dveře a ještě takovej malinkej stromek na stůl.
Jinak jsem nic nedělala, měla jsem sice úkol, ale ten dodělám ve škole :3 :D

V televizi dneska bylo, že o víkendu (kterej je mimochodem za rohem!) by mohlo sněžit, tak jsem na to zvědavá.
Tak zítra!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama