Vánoce jsou nejkrásnější svátky roku ♥

8. 12. 2017

8. prosince 2017 v 22:40 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Otevřete si osmé okýnko v kalendáři, zbývá 16 dní do Vánoc a krásných 15 dní do prázdnin! :)

Takže jsme se opět dočkali, je pátek, před námi víkend a poslední týden, kdy se ve škole učíme. Díky bohu. Bohužel, pro moji smůlu, se mi OPĚT, už po třetí, vrátila bolest v krku a rýma, navíc mě dneska dost bolela hlava, ale to večer přešlo. Štvě mě, že to mám vždycky na víkend, ale snad se přes ten víkend dostanu z nejhoršího, odpočinu si, a budu se pokud možno šetřit, abych posílila nějsk imunitu a abych byla na Vánoce fit :D :)
Ve škole se nic, kromě lehkýho testu z češtiny, nedělo. Známky krom 2 z dějepisu taky žádný.

Jenom teda, co mi přijde, že kluci měli dneska nějakou úplně telecí náladu, jednomu spolužákovi dneska úplně roztřískali penál, nepoberu :D

Taky nám dneska řekla naše třídní radostnou zprávu. Řekla, že nás na začátku tejdne (pondělí nebo úterý) dá test (bohužel dost těžkej) a pak že nám dá do Vánoc pokoj. Tak přece jen, už začínají dostávat rozum ;D

Zejtra rodiče jedou na adventní trhy, takže budu s bratrem sama doma. Aspoň se vyspím, budu do sebe lejt jeden čaj za druhým a prostě.. Víkendová pohoda :D Hlavně, abych se z toho už vyhrabala.

Co mě ale rozčiluje snad ještě víc, je to, že i když zbývají pomalu jen 2 týdny do Štědrýho dne, že ro tak vůbec nevypadá. Dneska zas ráno i odpoledne lilo, žádnej sníh a tak jako celkově mi to přijde takový divný :/ Zejtra mám v plánu si poslechnout nějakou vánoční hudbu a pročíst si nějaký vánoční blogy, tak snad se pořádně vánočně naladím! ;)
Mějte se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama