Vánoce jsou nejkrásnější svátky roku ♥

9. 12. 2017

9. prosince 2017 v 21:20 | Love Christmas :) |  Odpočítavání dnů do Vánoc + Deníček :)
Ahoj kamarádi, otevřete si deváté okénko v adventním kalendáři, a naše čekání je opět o den kratší, protože do Vánoc nám zbývá pouho pouhých 15 dní :) Což je neskutečný, jak to letí! Určitě se všichni těšíte! Zejtra máme i druhou adventní neděli a 2 týdny do Štědrého dne, z čehož jsem absolutně nadšená! ^^ Začínali jsme na 36 dnech, a zítra 14 dní, no pane jo, asi mi hrábne :D

No, i když je vánoční šílenství v plném proudu, já se pořádně naladila až dneska, takže dneškem pro mě začínají intenzivní přípravy, protože musím sehnat dárky. Jo, jsem v celkem solidní krizi, protože dva tejdny do Vánoc a já nemám ani jeden dárek :D To se bude muset zvládnout.
Mně osobně přijde, že všichni Vánoce hrotí tak jak já, ale že jen já nemám ani nic. Všichni mají dárky, výzdobu, cukroví, jsou plně připravení na Štědrej den, a já prostě nic :D Jenom já to prožívám (zatím) bez příprav :DD

Dneska jsem byla celej den doma, a naordinovala si klid, abych se vyhrabala z neustálého otravného nachlazení. A to, jak jsem byla doma, tak jsem si řekla, že se vánočně naladím. Tak jsem si pustila vánoční písničky, pročetla vánoční blogy a najednou to na mě úplně všechno padlo, jakoby na mě vánoční atmosféra dýchala ze všech stran :) Za což jsem dost ráda.

Bratr dneska přivezl od babičky první cukroví (linecký, úly a vanilkový rohlíčky) a rodiče přivezou něco z adventních trhů z Rakouska, protože tam dneska byli :) Takže už to tak nějak vypadá, že i to jídlo je ve vánočním duchu! :D ;)
Zejtra to už bohužel taková pohoda jako dneska nebude, protože bude neděle a já budu muset vyřešit záležitosti do školy. A myslím si, že jich nebude málo. Navíc, v úterý musím jet do těch Pardubic, kam vůbec nechci, ale tak přede mnou poslední tejden učení a pak už jen ve škole pohoda a Vánoce za dveřmi, nádherná vyhlídka :) Ale přijde mi, že o to víc bude smrtící tenhle týden, čekají na nás bohužel ty nejtěžší testy nejspíš.
Tak se mějte a zítra.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama